Scholen, BSO’S en Verenigingen

Sport4kidz is de ideale samenwerkingspartner voor basisscholen, middelbare scholen, bso’s, sportverenigingen en overige groepen die een sportactiviteit voor kinderen willen uitbesteden. Wij hebben inmiddels meerdere zeer geslaagde programma’s georganiseerd, van een 1,5 uur durende activiteit voor een kleine groep tot een volledig georganiseerde sportdag voor meerdere klassen. Met name de locaties Outdoor & Watersportcentrum Jeugdland (nabij het Flevopark) en Sportpark Middenmeer (nabij de Jaap Eden Schaatsbaan) zijn ideaal om buitenactiviteiten voor kinderen te organiseren. Daarnaast zijn wij de partij die voor Sportcentrum Universum (Science Park) de kinderactiviteiten organiseert waardoor wij  ook de mogelijkheid hebben om zaalactiviteiten te organiseren.

 

Kijk snel verder om te zien wat bij jullie aanvraag past!

Primair Onderwijs

Ben je opzoek naar een leuke sportieve activiteit voor de klas? Valt er een feestje te vieren met de hele school? Het schooljaar goed beginnen met te gekke sportactiviteiten? Of het jaar gezellig afsluiten met een schoolkamp? Met Sport4kidz is alles mogelijk!

Buitenschoolse Opvang

Opzoek naar een leuke activiteit voor in de vakantieperiode of gewoon eens iets anders na een schooldag? Wij regelen het voor je! Je kunt kiezen uit losse clinics, volledig verzorgde sportdagen of een wekelijks terugkerend programma!

Voortgezet onderwijs

Ben je opzoek naar een leuke sportieve activiteit voor de klas? Het schooljaar goed beginnen met te gekke teambuildingsactiviteiten? Of sportief een feestje te vieren met de hele school? Bij ons ben je aan het juiste adres!

×
X